KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12376316
nr 1237 6316
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blyerts, Hästar, signerad, 1940,25x31
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:25:00
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund